Menu

Treść Strony: Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • VIII Mazowiecki Dziecięcy Festiwal Teatralny „Smerfuś”

  VIII Mazowiecki Dziecięcy Festiwal Teatralny „Smerfuś”

  2019.05.27

  W dniu 16 maja dzieci z Punktu Przedszkolnego „Bajka” i Klasy 0 wzięły udział w VIII Mazowieckim Dziecięcym Festiwalu Teatralnym „Smerfuś”, dzieci wystąpiły z przedstawieniem o kapryśnej i fochliwej Królewnie Gburce, przedszkolaki pokazały swoje zdolności artystyczne, ale również wysłały bardzo mądre przesłanie, mianowicie, że należy kulturalnie i grzecznie odnosić się do innych i pamiętać o używaniu „magicznych słów” proszę, dziękuje, przepraszam, których użycie nieraz pomaga w rozwiązaniu waśni i niezgody.

 • Wizyta Księdza Biskupa Wojciecha Osiala

  Wizyta Księdza Biskupa Wojciecha Osiala

  2019.05.27

              W dniu 07. 05. 2019 r. szkołę podstawową w Piekarach, zaszczycił swoją obecnością, w ramach wizytacji kanonicznej parafii Osuchów, Biskup pomocniczy diecezji łowickiej ks. prof. dr hab. Wojciech Osial. 

        

 • Wycieczka do Warszawy kl. I-III

  Wycieczka do Warszawy kl. I-III

  2019.05.22

  Dnia 8.X.2018 r. z okazji zbliżającej się 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości RP, uczniowie klas I-III wraz z opiekunami: Bożeną Pajęcką, Jolantą Zdulską, Bogumiłą Zygier, Martą Kowalską wybrali się na wycieczkę po Starym Mieście w Warszawie.

   

 • Powitanie wiosny

  Powitanie wiosny

  2019.05.22

              21 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej w Piekarach odbyła się uroczystość z okazji powitania wiosny. Uroczystość szkolną pod hasłem „Witaj Wiosno” przygotowali uczniowie klasy I pod kierunkiem Marty Kowalskiej.

           

 • Warsztaty - obserwacja ptaków

  Warsztaty - obserwacja ptaków

  2019.05.17

  Dnia 8 maja naszą szkołę odwiedził Pan Łukasz, który jest miłośnikiem przyrody. Specjalizuje się w wiedzy na temat ptaków, którą nieustannie poszerza, poświęcając każdą wolną chwilę między innymi na ich obserwację. Pan Łukasz z ogromną pasją przeprowadził zajęcia warsztatowe z dziećmi z Punktu Przedszkolnego Bajka, kl. „0” oraz kl. I-III. Warsztaty aktywizowały wiele zmysłów, dzięki czemu dzieci zostały zabrane w niezwykłą podróż do fascynującego świata ptaków.                                          

                                                                                                                                                                              

   

 • Wycieczka do kina i Muzeum Narodowego w Warszawie

  Wycieczka do kina i Muzeum Narodowego w Warszawie

  2019.05.10

  Dnia 13.12.2018r. uczniowie klas 4-8 wraz z opiekunami mieli okazję obejrzeć film „Hotel Transylwania 3” w kinie w Jankach oraz uczestniczyć w lekcji historii w Muzeum Narodowym w Warszawie. W wycieczce wzięło udział łącznie 43 uczniów i 3 opiekunów. Wyjazd rozpoczął się zbiórką o godzinie 8.00 na korytarzu szkolnym.

   

 • Wycieczka do TVP i Zamku Królewskiego w Warszawie

  Wycieczka do TVP i Zamku Królewskiego w Warszawie

  2019.05.10

  Dnia 14.03.2019 r. uczniowie klas 4-8 Szkoły Podstawowej w Piekarach zwiedzili Zamek Królewski i Telewizję Polską w Warszawie. Wyjazd rozpoczął się o 8.00. W wycieczce uczestniczyło 37 uczniów i 4 opiekunów. Pierwszym punktem naszej wycieczki był Zamek Królewski. Następnie udaliśmy się do siedziby TVP przy ul.Woronicza. Pan przewodnik przez 1,5 h oprowadzał nas po studiach telewizyjnych TVP oraz zapoznał uczniów z kulisami pracy nad najciekawszymi programami telewizyjnymi.

 • Wycieczka do Centrum Naukowego "Kopernik"

  Wycieczka do Centrum Naukowego "Kopernik"

  2019.05.08

  W dniu 15 listopada 2018 r. uczniowie klas 4-7 wraz z opiekunami mieli okazję odwiedzić Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. W wycieczce wzięło udział łącznie 46 uczniów i 4 opiekunów. Wyjazd rozpoczął się zbiórką o godz. 8.00 na korytarzu szkolnym. Została sprawdzona lista obecności, a następnie cała grupa udała się w stronę autobusu. Celem wycieczki było wzbogacenie przez uczniów swojej wiedzy o świecie nauki i techniki.

   

 • Wycieczka do teatru "Kamienica"

  Wycieczka do teatru "Kamienica"

  2019.04.24

  Dnia 05.04.2019 r. przedszkolaki wybrały  się na wycieczkę do  warszawskiego Teatru „Kamienica” na spektakl pt. „Calineczka”. 

 • INFORMACJA DLA RODZICÓW

  2019.04.05

  Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

  w naszej szkole zostało przeprowadzone referendum strajkowe, w którym  nauczyciele opowiedzieli się za  przeprowadzeniem strajku.

  Jeżeli strona rządowa i i związkowa nie dojdzie do porozumienia w dniu 5 kwietnia, to zgodnie z pismem z ZNP z dnia 27 marca 2019r. skierowanym do Dyrektora  szkoły z dniem 8 kwietnia rozpocznie się akcja strajkowa.

Stronicowanie

Stopka

Odnośniki

STOPKA_TRESC

Szkoła Podstawowa
w Piekarach

ul. Piekarska 47
96-323 Osuchów

tel: 46 857 49 27
e-mail: sppiekary@wp.pl

6FdZLyn6HbtpxHxCrNXvAAAAAElFTkSuQmCC

Licencja treści

Wszystkie treści zamieszczone na niniejszej stronie będące przedmiotem praw autorskich, o ile nie jest to stwierdzone inaczej, są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska

Wykonawca