Treść Strony: Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Komunikat Policji Mazowieckiej

  2020.03.27

  Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

   

  W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży apeluje o wzmożenie nadzoru nad pociechami. W tym trudnym dla wszystkich okresie, szczególnie istotne jest, aby respektować ustanowione zasady, a dzieci i młodzież uczulić na konieczność zaniechania kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikanie miejsc publicznych oraz pozostanie w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia Państwa i Waszych bliskich.

   

   

 • Koronawirus - radzenie sobie ze stresem

  2020.03.23

  Szanowni Rodzice i Opiekunowie,


  szerzenie się pandemii jest bardzo stresujące dla wielu osób, zarówno dorosłych jak i dzieci. Nie wszystkie dzieci reagują jednak na stres w ten sam sposób, ale reakcja dzieci zależy w dużym stopniu od tego, jak zachowują się ich rodzice. Rodzice, którzy reagują ze spokojem z pewnością będą doskonałym wsparciem dla swoich dzieci. Ważne jest, aby dać dzieciom poczucie bezpieczeństwa, a także pozwolić im na wyrażenie swoich obaw i emocji. W trosce o naszych uczniów, a także o Państwa,  przedstawiam materiały, które mogą pomóc w redukcji lęku, stresu oraz okazać się pomocą w trakcie dialogu dotyczącego wirusa. 

   

 • Motywacja

  2020.03.20

              Każdy z nas codziennie wykonuje jakieś obowiązki, podejmuje jakieś działania. Żeby te obowiązki i działania wykonać, potrzebna nam do tego MOTYWACJA. Czym zatem jest motywacja? Jak się zmotywować do pracy i nauki? Na te właśnie pytania postaram się dzisiaj odpowiedzieć.

             

 • Komunikat - rekrutacja

  2020.03.19

  Szanowni Państwo,

  W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w Polsce wnioski rekrutacyjne można przesłać:

  - pocztą tradycyjną na adres szkoły: Szkoła Podstawowa w Piekarach , ul. Piekarska 47, 96-323 Osuchów,

  - w formie elektronicznej na adres mailowy szkoły: sppiekary@wp.pl 

   

  Z poważaniem,

  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Piekarach

 • List do Rodziców/Opiekunów

  2020.03.16

  Kuratorium Oświaty w Warszawie

  Al. Jerozolimskie 32,

  00-024 Warszawa

   

                        Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Opiekunowie, mając na uwadze decyzję Ministra Edukacji Narodowej o zawieszeniu zajęć w przedszkolach i szkołach w Polsce, związaną z zagrożeniem epidemiologicznym, uprzejmie proszę o objęcie szczególną troską Państwa dzieci. Wyjątkowo ważne jest zadbanie o zachowanie higieny osobistej oraz o ile jest to możliwe pozostawienie dzieci pod opieką w bezpiecznym miejscu ich zamieszkania.

 • Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej w Piekarach

  2020.03.11

  Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

   

  Informuję, że w związku z komunikatem Premiera Mateusza Morawieckiego i Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa w dn. 12-13 marca szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze dla uczniów, którym rodzice/opiekunowie nie moją zapewnić opieki w domu. Od poniedziałku 16 marca do środy 25 marca 2020 szkoła będzie zamknięta.

   

  Dyrektor Szkoły podstawowej w Piekarach,

  M. Sekulska

 • Komunikat Ministerstwa Edukacji Narodowej

  2020.03.11

  Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

   

  Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

   

 • Rekrutacja na rok szkolny 2020/21

  2020.03.05

  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Piekarach ogłasza nabór na rok szkolny 2020/21 do kl. I , Oddziału Przedszkolnego i Punktu Przedszkolnego "Bajka".

  Rekrutacja trwa od 9 marca 2020 r. do 27 marca 2020 r.

  Serdecznie zapraszamy!

 • 2020.03.05

  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Piekarach ogłasza nabór na rok szkolny 2021/22 do kl. I , Oddziału Przedszkolnego oraz Punktu Przedszkolnego "Bajka".

  Rekrutacja trwa od 8 marca 2020 r. do 26 marca 2021 r.

  Serdecznie zapraszamy!

 • Komunikat

  2020.02.28

  Szanowni Państwo,

   

  w zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego szkoły powinny stosować się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Zgodnie z przepisami prawa dyrektor szkoły odpowiada za bezpieczeństwo uczniów, przy czym podejmowane działania powinny być adekwatne do sytuacji i zgodne z obowiązującymi procedurami.

   

Stronicowanie