Menu

Treść Strony: Aktualności z Bajki

Wycieczka do teatru "Kamienica"

Dnia 05.04.2019r. przedszkolaki wybrały  się na wycieczkę do  warszawskiego Teatru „Kamienica” na spektakl pt. „Calineczka”.  Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie podróżować autokarem  oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w Teatrze. Kiedy dotarły na miejsce, z wielką niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Były zafascynowane miejscem, w którym się znajdowały.

Przedstawienie, które obejrzały, poza tym, że dostarczyło rozrywkę, było również bardzo pouczające. Pokazało jak ważne jest akceptowanie innych takimi, jakimi są- od grubiutkiego Ropucha, po sympatycznego Korneliusza. Pokazało także, jak istotne jest posiadanie pasji i rozwijanie swoich umiejętności - każdy innej, bo przecież mamy różne charaktery i predyspozycje. Każda spotkana przez Calineczkę postać była wielbicielem innego rodzaju tańca, a muzyka była klamrą spinającą cały spektakl.

  • teatr Kamienica
  • teatr Kamienica
  • Teatr Kamienica
  • Teatr Kamienica

« wstecz

Stopka

Odnośniki

STOPKA_TRESC

Szkoła Podstawowa
w Piekarach

ul. Piekarska 47
96-323 Osuchów

tel: 46 857 49 27
e-mail: sppiekary@wp.pl

6FdZLyn6HbtpxHxCrNXvAAAAAElFTkSuQmCC

Licencja treści

Wszystkie treści zamieszczone na niniejszej stronie będące przedmiotem praw autorskich, o ile nie jest to stwierdzone inaczej, są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska

Wykonawca