Treść Strony: Kadra
Kadra Pedagogiczna rok szkolny 2023/2024
L.p. | Imię i nazwisko | Obowiązki w szkole |
---|---|---|
1. | mgr Małgorzata Sekulska |
dyrektor szkoły, nauczyciel geografii w klasach: V, VI, VII i VIII, wychowawca klasy V |
2. | mgr Aleksandra Badowska | nauczyciel matematyki w klasach IV, V i VII, n-l współorganizujący kształcenie w klasie II |
3. | mgr Michał Biernat | nauczyciel języka angielskiego w klasach: I, III, IV, VI- VIII i w oddziale przedszkolnym |
4. | mgr Mariusz Brzęczek | nauczyciel matematyki w klasach: VI i VIII |
5. | mgr Jan Chałuś | nauczyciel muzyki w klasach I, III-VII |
6. | mgr Tomasz Chałuś | nauczyciel współorganizujący kształcenie w kl. VIII |
7. | mgr Natalia Czarnecka | nauczyciel współorganizujący kształcenie w kl. IV, wychowawca kl. VI, n-l terapeuta |
8. | mgr Monika Dudek | nauczyciel współorganizujący kształcenie w kl. V, pedagog specjalny |
9. | mgr Natalia Głowa - Szkup | wychowawca i nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w kl. III, nauczyciel terapeuta |
10. | mgr Janusz Kaliński | nauczyciel wychowania fizycznego w klasach VI ,VIII |
11. | mgr Magdalena Kowalczyk | nauczyciel katecheta |
12. | mgr Marta Kowalska | nauczyciel współorganizujący kształcenie w klasie VI, nauczyciel plastyki w klasach IV -VII, wychowawca w klasie VIII, nauczyciel terapii logopedycznej |
13. | mgr Krzysztof Kurzepa | nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa w kl. VIII |
14. | mgr Joanna Nowak - Zielonka | nauczyciel techniki w klasach IV-VI |
15. | mgr Monika Oskiera | nauczyciel języka angielskiego w klasie II, V |
16. | mgr Elżbieta Popławska | nauczyciel języka polskiego w klasie VII, nauczyciel historii w klasie V wychowawczyni klasy VII, nauczyciel bibliotekarz |
17. | mgr Agata Grzybowska | nauczyciel języka rosyjskiego w kl. VII-VIII |
18. | mgr Maria Sekulska | psycholog, zajęcia rewalidacyjne |
19. | mgr Monika Solarska - Głębocka | nauczyciel języka polskiego w klasach: IV, V, VI, VIII |
20. | mgr Irena Stańczak | nauczyciel katecheta w kl. I-VIII i oddz. przedszkolnym |
21. | mgr Edyta Tomczyk | nauczyciel biologii w klasach V -VIII, wychowania fizycznego w klasach IV,V,VII, wychowania do życia w rodzinie w klasach IV - VIII, informatyki w kl. I, II , IV-VIII, wychowawca klasy IV |
22. | mgr Paulina Wielechowska | nauczyciel i wychowawca w oddziale przedszkolnym, wychowawca świetlicy |
23. | mgr Radosław Wiśniewski | nauczyciel chemii i fizyki w klasach: VII, VIII |
24. | mgr Janina Woźniak | nauczyciel historii w klasach IV, VI -VIII, wiedzy o społeczeństwie w kl. VIII |
25. | mgr Feliksa Wójcicka | indywidualne zajęcia rewalidacyjne |
26. | mgr Beata Mikołajczyk | nauczyciel wychowania przedszkolnego w Punkcie Przedszkolnym "Bajka" |
27. | mgr Jolanta Zdulska | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie I, przyrody w klasie IV, wychowawca klasy I, wychowawca świetlicy |
28. | mgr Bogumiła Zygier | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie II, wychowawca klasy II, nauczyciel terapii pedagogicznej |
29. | mgr Wioletta Paziaczko | nauczyciel współorganizujący kształcenie w kl. III i VI |
30. | mgr Agnieszka Bejda | nauczyciel logopeda (zastępstwo) |
31. | mgr Anna Saiki-Ossowicz | nauczyciel plastyki (zastępstwo) |